Podložka těsnící elastická 16 mm, balení 100 ks od 231 Kč - Heureka.cz

Podložka těsnící elastická 16 mm, balení 100 ks

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Těsnící elastická podložka je pryžová podložka pod šrouby. Je určena pod šrouby přichycující střešní krytinu z průhledných polykarbonátových desek k střešním latím. Pružnost podložky zajišťuje dokonalé dosednutí a bezpečné spojení s deskou. Na montáž spotřebujete minimálně 12 kusů podložek na m2. Čiré provedení.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej těsnících elastických podložek je realizován ve velkoobchodním balení (100 ks). Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

  • materiál: pryž
  • typ / druh zboží: podložky
  • výrobce / dovozce: GUTTA
  • provedení, specifické vlastnosti: těsnící podložka
  • záruka: 2 roky

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.